A politikából való visszavonulásáról, majd visszatéréséről, az önkormányzati rendszer jövőjéről és a Fidesz választási vereségének okairól beszélt Navracsics Tibor. A volt miniszter szerint a jobboldal előtt álló legfontosabb feladat a közösség újraszervezése és a társadalmi kapcsolatok helyreállítása.
Fotó: Mediaworks
/posztok.hu
️ 
️



