Az elmúlt évtizedek legveszélyesebb két hónapja áll előttünk.
Országhatáron túl még felemelőbb megélni a nemzeti büszkeséget.
Tegnap alkalmam volt részt venni a magyar orvos géniusz életéről készített Semmelweis film New York-i vetítésén.
Gratulálok a film alkotóinak, kiemelten a vetítésen és a beszélgetésen részt vevő Koltai Lajos rendezőnek.
/posztok.hu
️

A sokszínű befektetések és a gazdasági semlegesség politikája hosszú távon is stabil fejlődést hozhat Magyarországnak.
Orbán Viktor a fokozódó háborús helyzet miatt ma reggel összehívta a védelmi tanácsot.
Rendkívül veszélyes pillanatban vagyunk. Soha nem volt akkora kockázata a szomszédunkban dúló háború…

Most mi irányítjuk a változást! Miért hagynánk másokra, hogy eldöntsék, mi a jó nekünk?


