Orbán Viktor miniszterelnök úr összehívta a Védelmi Tanács ülését, az ukrajnai háború legújabb fejleményivel kapcsolatban, a konfliktus további eszkalációjának veszélye miatt.
Köszönöm Laczlavik Ildikó polgármester asszony és a jászalsószentgyörgyiek Parlamenti látogatását!
/posztok.hu
A sokszínű befektetések és a gazdasági semlegesség politikája hosszú távon is stabil fejlődést hozhat Magyarországnak.
Orbán Viktor a fokozódó háborús helyzet miatt ma reggel összehívta a védelmi tanácsot.
Rendkívül veszélyes pillanatban vagyunk. Soha nem volt akkora kockázata a szomszédunkban dúló háború…

Most mi irányítjuk a változást! Miért hagynánk másokra, hogy eldöntsék, mi a jó nekünk?



