„Baranyi Krisztina Ferencváros polgármestere a napokban az ATV stúdiójában járt, ahol megrendülten és őszintének tűnő megdöbbenéssel vette tudomásul, hogy Magyarországon a baloldali, ellenzéki újságírókon kívül élnek és dolgoznak kormánypártiak is. Rosszul esett, sőt, f...