Romániában csaknem 50 százalékkal, 25,063 milliárd euróra nőtt a külkereskedelmi mérleg hiánya az idei első három negyedévben a tavalyi év azonos időszakához mérten – közölte szerdán a román országos statisztikai intézet. A deficit 8,313 milliárd euróval haladta me...
Bezzegromániában sem fenékig tejföl az élet, hiába mintaállam a hazai baloldal számára. #pestisracokponthu