A minket emailben fenyegető, trágár tiszás, aki perekkel, börtönnel, tönkretétellel, uszítással üzenget, tegye már meg, hogy megadja az email címét, legyen már olyan bátor. Így nem tudunk neki…
A MINIszterelnök és Sulyok Tamás, köztársasági elnök!
/posztok.hu





