A Jobbik mára már csak egy szánalmas replikája az egykori nemzeti radikális önmagának. Szavazói elhagyták, politikáját kívülről diktálják, mozgástere behatárolt.
Stummer János egykori alelnök egyetlen…
Aranyélet
A Privátbankár elvileg egy gazdasági híroldal. Vagyis, elvárnád, hogy napi politikai, ideológiai kérdésekben nem foglal állást.
Ehhez képest a Privátbankár - nem kétséges, hogy liberális sajtótermék - az Aranyélet csoportban közzétett cikke alapján a magyarok fele szerint az ukránok ugyanannyira felelősek a háborúért mint az oroszok. És ez rossz. Ám ha nem lenne világos, hogy ez a magyarok megfeddése az elfogadhatatlan véleményükért, mert nem elég ajrópai a véleményük az orosz-ukrán konfliktusról, a megosztás felvezetőjében - az Aranyélet csoportnak szánt üzenetben - a Privátbankár (ismeretlen admin-ja) minden kétséget kizáróan szájba rágja, hogy mindez az orosz-magyar dezinformációs hadművelet sikere. Ami rossz.
Miközben orosz tévét előfizetéses kábelcsatornán nem nézhetsz, de szíenen és dw az van, az orosz híroldalak, csatornák netes elérése erősen nehezített, a magyar média kb. úgy oszlik meg, hogy az ellenzéki egyértelműen ukrán párti, a legnyilvánvalóbb ukrán hazugságokat is tényként tálalja, folyamatosan [Z]elenszkijt közvetíti; az eddig közmegegyezéses és a szakirodalomban alaposan körbejárt ukrán nácizmust és fasizmust akarja immár fehérre mosni. A kormánypárti sajtó bár kiegyensúlyozottabb, de határozottan az ukránok felé húz (elég csak a Hírtévé idevágó, tematikus műsorait megnézni), a magyar olvasóhoz tömegesen jut el az ukrán párti nyugati sajtó, abban elvétve találsz az oroszok pozícióit, hozzáállását megértő, elfogadó vagy független pozícióból elemző cikkeket, véleményt - és ezek után a Privátbankár gazdasági híroldal szinte a képedbe dörgöli, hogy agymosott vagy; mert nem szereted az ukránokat eléggé; agymosott vagy, mert átmosta az agyadat - az amúgy szinte elérhetetlen - putyini propaganda.
Nem lehet saját véleményed, mert vagy azt fújod, amit "mi" helyesnek tartunk, vagy rád sütjük, hogy agymosott vagy, behálózott a bűnös putyini propaganda. Ha nem szereted eléggép az ukránokat - kifogás nincs! - akkor az oroszokkal vagy és bűnös vagy...
Avagy, bepillantás az irányított liberális sajtó működésébe.
.
P.S.: Tudom, költői a kérdés, de mi is volt a Privátbankár véleménye arról, amikor amerikai csapatok voltak Szíriában, Irakban vagy Afganisztánban?
_______________
A Privátbankár cikke:
A magyarok fele szerint az ukránok ugyanannyira felelősek a háborúért, mint az oroszok
https://privatbankar.hu/cikkek/kozerdeku/a-magyarok-fele-szerint-az-ukranok-ugyanannyira-felelosek-a-haboruert-mint-az-oroszok.html
Korábbi írásom - A hazugság lapja
https://www.facebook.com/mernyo/posts/5366919940025665
A Jobbik mára már csak egy szánalmas replikája az egykori nemzeti radikális önmagának. Szavazói elhagyták, politikáját kívülről diktálják, mozgástere behatárolt.
Stummer János egykori alelnök egyetlen…
Úgy döntött, van jobb dolga is Jakab Petyusz parizerénél 
Meglesz az, Jani, csak nagyon kell hinni benne, mint a 9 és 3/4-edik vágányban
️
️
Érdemes azon dolgozni, hogy jobb legyen a világ. Érdemes megtenni azt, amit meg lehet, különben csak szemlélői leszünk a saját történetünknek. Hát nem jobb szerepelni is benne?
Ma van a Mentők napja.…
Bruce Willis, Eddie Murphy, Michael Douglas, Mel Gibson, Pierce Brosnan, Jean Reno - magyar hangja Dörner György.
Magyarország az egész régió érdekét képviseli az olajembergó kérdésében, a szomszédos országokban is nekünk szurkolnak. Ursula von der Leyen látogatása pedig azt mutatja: Orbán Viktornincsen…
️-1
Stummer János is kilépett a Jobbikból.
Lassan tényleg a parizeres Jakab marad egyedül.
Ma lép hivatalba Magyarország első női államfője, Novák Katalin. Az ünnepélyes beiktatási ceremónia május 14-én lesz a Kossuth téren, a Sándor-palotában pedig a nyílt napot tartanak majd.
Sok sikert,…
Stummer Jani kilépett a Jobbikból