A Jobbik mára már csak egy szánalmas replikája az egykori nemzeti radikális önmagának. Szavazói elhagyták, politikáját kívülről diktálják, mozgástere behatárolt.

Stummer János egykori alelnök egyetlen fájdalmas jajkiáltásban ezt így foglalta össze:

“Ne az legyen a mérce, hogy egyes baloldali politikusok mit sugdolóznak rólunk egymás között, vagy más megmondóemberek hogyan vélekednek a Jobbikról mindenféle TV-stúdiókban”.

De, a Jobbik nem hallgatott rá, megy tovább a Gyurcsány által kijelölt úton; valószínűleg a semmibe.

Érdemes azon dolgozni, hogy jobb legyen a világ. Érdemes megtenni azt, amit meg lehet, különben csak szemlélői leszünk a saját történetünknek. Hát nem jobb szerepelni is benne?

Ma van a Mentők napja.…

Magyarország az egész régió érdekét képviseli az olajembergó kérdésében, a szomszédos országokban is nekünk szurkolnak. Ursula von der Leyen látogatása pedig azt mutatja: Orbán Viktornincsen…

Hadházy két napig ellenállt, ma már könyörög a pénzért!
Megalakult az új Országgyűlés, én pedig a Parlamentben követtem az eseményeket. Gyurcsányék ki-bevonulgattak az ülésterembe. A…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média