Interaktív fórumot tartott a kormánypárt a jász fővárosban, február 17-én. Egy rövid felvezető után Pócs János, a Déryné Rendezvényház teltházas…
️ Zsámbék is előre megy!
Köszönöm a támogatást! Hajrá, Budakörnyéke!
#menczertamas
#FideszKDNP
#valasztas2022
#pest2
#hajrabudakornyeke
/posztok.hu
, tárgyalások további magyarországi beruházásokért

️Ma felszólaltam az Országgyűlésben, hogy Baja újra megyei jogú város lehessen!

A kelet-ukrajnai konfliktus kiéleződése miatt Orbán Viktor miniszterelnök ma reggel összehívta a nemzetbiztonsági kabinetet.
A miniszterelnök tegnap este telefonon egyeztetett Charles Michel európai…

️Brüsszel ne a családokkal fizettesse meg a klímavédelem költségeit!

