Svédország
, tárgyalások további magyarországi beruházásokért
Interaktív fórumot tartott a kormánypárt a jász fővárosban, február 17-én. Egy rövid felvezető után Pócs János, a Déryné Rendezvényház teltházas nagytermében Szentesi Zöldi László újságíróval és Rákay Philip médiaszakemberrel közösen válaszol a résztvevők kérdéseire.
/posztok.hu

️Ma felszólaltam az Országgyűlésben, hogy Baja újra megyei jogú város lehessen!

A kelet-ukrajnai konfliktus kiéleződése miatt Orbán Viktor miniszterelnök ma reggel összehívta a nemzetbiztonsági kabinetet.
A miniszterelnök tegnap este telefonon egyeztetett Charles Michel európai…

️Brüsszel ne a családokkal fizettesse meg a klímavédelem költségeit!



egészen Törökszentmiklósig!
, Jász-Nagykun-Szolnok megye…