Ez a harmadik világháború előszobája
️
Háborúellenes gyűlés, Szeged!
Mi, magyarok nemet mondunk a háborúra
️
Háborúellenes gyűles, Szeged.
Ez a harmadik világháború előszobája
️
Háborúellenes gyűlés, Szeged!
Nincs Karácsony Hadházy-botrány nélkül! Holnap minden kiderül.
Ennyi.
Aranyvasárnap 
Ilyen az igazi csapatmunka! 
Aki békét akar, velünk tart!


Élettel és fénnyel telt meg Egerben a Dobó tér és a városközpont. Felcsendültek az adventi dallamok, sorra gyúlnak a gyertyák, gyermekekkel teli a Jégpalota: hetek óta tart a varázslatos Eger Advent.
A Teremtő jókedvében alkotta ezt a hazát!
❤️-ből gratulálok a "Jónak lenni jó!" műsor szerkesztőinek, munkatársainak és mindazoknak, akik támogatták és támogatják ezt a nemes kezdeményezést!
Azt kívánom, hogy minél többen érezzék itt, a…
️
️
️
️ Már minden gyertya ég a koszorún:
"Az első gyertya a HIT. Higgy a jóban egy kicsit.
Az élet néha kemény. A második, a REMÉNY.
Az ÖRÖM a harmadik, Kis Jézus megszületik.
A negyedik a SZERETET. Mindig…
❤📰 Lapozgatván a Borsonline - Bors Szórakoztató Napilap különszámát, hát mit találok?
Idéznek a pár nappal korábbi ORIGOinterjúimból, ahol a sajtóban megjelent Tisza-féle megszorító csomag várható…