️
️
️
️ Már minden gyertya ég a koszorún:
"Az első gyertya a HIT. Higgy a jóban egy kicsit.
Az élet néha kemény. A második, a REMÉNY.
Az ÖRÖM a harmadik, Kis Jézus megszületik.
A negyedik a SZERETET. Mindig…
❤️-ből gratulálok a "Jónak lenni jó!" műsor szerkesztőinek, munkatársainak és mindazoknak, akik támogatták és támogatják ezt a nemes kezdeményezést!
Azt kívánom, hogy minél többen érezzék itt, a Kárpát-medencében, hogy jónak lenni jó.
De azt is kívánom, hogy akik rossz emberek, azok érezzék, hogy rossznak lenni rossz.
️
️
️
️ Már minden gyertya ég a koszorún:
"Az első gyertya a HIT. Higgy a jóban egy kicsit.
Az élet néha kemény. A második, a REMÉNY.
Az ÖRÖM a harmadik, Kis Jézus megszületik.
A negyedik a SZERETET. Mindig…
❤📰 Lapozgatván a Borsonline - Bors Szórakoztató Napilap különszámát, hát mit találok?
Idéznek a pár nappal korábbi ORIGOinterjúimból, ahol a sajtóban megjelent Tisza-féle megszorító csomag várható…
Valami készül Kupon! 

A háború nem megerősíti Ukrajnát, hanem lerombolja. Ukrajnát csak a béke tudja megerősíteni. Aki Ukrajna mellett áll, annak békét kell akarnia.
- Orbán Viktor -
Advent 4.: felnőtt keresztelés Pécsett. 🙏✝️
️
Csend, béke és szépség. Ilyen a fóti Betlehem az ünnepek előtt.
Ha arra jártok, mindenképp nézzétek meg élőben is! 

Gyermekkorom meséi kelnek életre a gödöllői Művészetek Háza Mesekiállításán. Ajánlom mindenkinek, hiszen kiváló program az egész családnak!
Magyarország békében gyújtja a szeretet gyertyáját!
Advent negyedik vasárnapján a család, a béke és az egymásra figyelés kerül a középpontba. Ezek az értékek adják közösségeink erejét, és ezekre…