Ma van a Magyar Vállalkozók Napja! Köszönjük nekik a mindennapi értékteremtést és a fáradhatatlan munkát.
A kkv-k foglalkoztatják a versenyszférában dolgozók kétharmadát, nélkülük nincs erős magyar…
Így lett a parázs vitákból szájkosár.
A Peti nem az igazmondásról híres…
/posztok.hu
️ A kormány állja a szavát és kész segíteni Budapestnek. 

