Minden magyar a világon egy nemzethez tartozik. 
A tervezett 32%-os ÁFA-emelés komoly terhet róna mindannyiunkra: az autóvásárlás drágább lenne, a szervizelés és az alkatrészek ára is az egekbe szökne.
És ha ez nem lenne elég, most vagyonadót is fizetnénk minden 1600 cm³-nél nagyobb motorral rendelkező autónk után. Ez nemcsak a családi költségvetést terhelné, hanem a mindennapi életünket is megnehezítené.
Mi inkább a fenntartható gazdaságot és a családok védelmét támogatjuk, nem az autósok pluszadóztatását! 
/posztok.hu

. Úszik a korrupcióban az Európai Unió. Ami Ukrajnában történik, az történik Brüsszelben is. Ciki.
️ 21. rész
Ma van a Magyar Vállalkozások Napja — de ha jön a Tisza, jövőre már nem lesz mit ünnepelni rajta.


