Sokat és sokszor fogunk beszélni a dollárbaloldal és a dollármédia viselt dolgairól.
Fel kell hívni a figyelmet arra, hogy a saját állításukkal ellentétben ők egyáltalán nem független-objektívek, hanem a legdurvább balliberális propagandát visszhangozzák minden témában. Amíg a baloldali sajtó a független-objektív álca mögé rejtőzik, mi, megafonosok nyílt sisakkal vállaljuk, amit gondolunk.
Görgess tovább!
️ a titanic túlélési rátája megmutatja, milyen volt a nők megbecsülése a 20. század elején. a #gang teljes adása: https://fb.watch/hpYovOUeQL/
Igazi értelmes arcok ünnepelték tegnap este a marokkói győzelmet Párizsban polgári módon. Agysebész mind. Mit nyert Európa ezzel? - kérdezed. Szerintem semmit. De, hogy mit nyertek a baloldali…
Rossz hír: az amerikai jegybank új kamatemelést jelentett be és a magas kamatszintet tartósan fenntartaná. A dollár erősödik, Európa pedig egyre drágábban jut olajhoz.
Szinte polgárháborús helyzet alakult ki Franciaországban. Egy autóst körbe kaptak marokkóiak, hogy elvegyék a zászlót, ő pedig elmenekült. Egy 14 éves fiút halálra gázolt!
Karácsony: külföldről pénzt elfogadni, szerintem nem probléma. 🫵Azért gond, ha külföldről vásárolnak meg politikusokat, mert a finanszírozót képviselik a haza helyett. 👊De hát ezt ő tudja a legjobban!