Rossz hír: az amerikai jegybank új kamatemelést jelentett be és a magas kamatszintet tartósan fenntartaná. A dollár erősödik, Európa pedig egyre drágábban jut olajhoz.
Egyes politikusok előszeretettel hangoztatják, hogy a magyar áram a legdrágább az Európai Unióban. Ez az állítás akkor áll legközelebb az igazsághoz, ha a „legdrágább” szót „legolcsóbb”-ra cseréljük.
/posztok.hu





