NEEEEEEEEEE!!!! 
Baszkikuli, ezek mennyire kezdenek elszemtelenedni?! 

PEDIG maximum azért kerültek be az országgyűlésbe, hogy a nemzetlelkiismereti szánombánom díszletelemeként szolgáljanak, és a SZINIszTERELnöknek legyen milyen táblára célozni a nyilait! 

Nem pedig azért, hogy önálló életjeleket mutassanak!
DE NEM!
☝️ A politikai hullák feltámadtak, és ezek a tökfejek azt képzelik, hogy minden nap narancshalloween van! 

Visszaszólnak! Performanszolnak! SŐT! 
Elkezdtek tudatosan TROLLKODNI!
A legfőbb közjogi méltóságot szívatni?! Ezt hogy merik?! 


A két legfőbb renitens, a TAKÁCS és a PÓCS, különösen élvezi a helyzetet. 

Minden jogalapot nélkülözve azt képzelik, hogy nekik is van szerepük az ABSZOLÚT FILMSZINHÁZBAN, és nem csupán annyi, hogy eltakarítsák a szöszöket a vörös szőnyegről! 


Erre mit csinálnak? Elkezdenek pofátlanul komponálni! 

Most ezt nézzétek! Vajon melyikük készítette ezt a sunyi videót a pad alól?! 

Aztán amikor számon vannak kérve, azzal takaróznak, hogy „csak üres tok”!
ÜRES TOK?! 
Az eszed tokja üres AZ!!! 






ÁRADJON A PUSSZANCS! 






Ritus
/posztok.hu
️


️ vágjunk is bele a mai napba. Rengeteg dolog van nekem is. Marci iskolai beiratkozás (KÉNYSZERBŐL) munka felmérés, és munka egyeztetés.....majd délután irány Székesfehérvár ❤️…




️