Még hétfőn, Częstochowa felé, a Fekete Madonna zarándokvonaton kérdeztük Budai Lászlót, aki elmondta, hogyan segít a Jóisten a zarándoklatok során elénk gördülő akadályok leküzdésében.
Jó reggelt Magyarország
️ vágjunk is bele a mai napba. Rengeteg dolog van nekem is. Marci iskolai beiratkozás (KÉNYSZERBŐL) munka felmérés, és munka egyeztetés.....majd délután irány Székesfehérvár ❤️ 18:00 tól tudok bárkivel ott találkozni. SHOT Bár nevű helyen. A studiónk alatt van. (Úgy hallottam a tulajdonos nem kedvel az miatt amit képviselek, na pont ezért megyek oda le, hogy megísmerjen személyesen
❤️🤝 valami kezdete legyen. Soha nem szerettem az előítéletes, csak a személyes benyomásban hiszek) És nektek milyen napotok lesz? Jöhettek a vélemények. Köszönöm 💪
hajrá Magyarok ❤️

️
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten #haza #család #LiveOutlandish #duett #news #balaton #foryoupage #baja #siófok #erdély #munka #momentum #WAR
/posztok.hu




️



Szavazz!