Meg fog szűnni a magyar rezsicsökkentés?
FIGYUZTOK!!!! 


Eszembe jutott valami, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Sokszor látom, hogy a kedves vezetőnk mögött ülő Rost művésznő intenzív mimikai feladatnak éli meg a képviselőséget. 

Csupán arcizmokkal és szemforgatással a napirendi felszólalások alatt előad egy komplett operát nyaktól felfelé. 


Szerintem pedig nem ez lenne a dolga.
Pontosan hallja, hogy a SZINImini-ben csúcsra jár a feszkó. 

Nyilvánvaló, hogy így próbál kicsatornázni.
Én viszont azt gondolom, hogy a művésznő ahelyett, hogy egy teljes Wagner-ciklust adna elő kizárólag szemöldökmozgásokkal 

, inkább masszírozza a MINIszTERELnök vállait.
️

Nem kell nagy dolgokra gondolni.
Egy kis hazafias vállgyúrás. 

Egy kis nemzetegyesítő lapockasimítás. 

Egy óvatos közérdekű trapézizom-lazítás. 

️
Vagy cseréljen helyet Szívemcsücske Kormánybiztossal, ha magától ennyi figyelmesség nem fakad belőle. 


Mert én már nem bírom nézni, hogy ott ül mögötte egy képzett művész, miközben a SZINImini vállai lassan nagyobb közterhet viselnek, mint a teljes költségvetés. 


Áradjon a Pusszancs! 









Ritus
/posztok.hu

️Újabb fordulat a Zsolti bácsi-ügyben: Magyar Péterék állhatnak mögötte? Elemzés 5 pontban!



️

