Oda jók. Orbán Viktor beszél a múltról.
️
Még mindig nem indult újra a kereskedelmi hajózás a Hormuzi-szoroson. Bár az Egyesült Államok és Irán pénteken aláírhatja a politikai megállapodást, a szállítmányozás normalizálódása csak fokozatosan, hetek vagy hónapok múlva várható.
/posztok.hu
️Újabb fordulat a Zsolti bácsi-ügyben: Magyar Péterék állhatnak mögötte? Elemzés 5 pontban!



️



