Békéről és energiabiztonságról is tárgyalt Orbán Viktor Vlagyimir Putyinnal.
Putyin elmondta, nagyon fontosnak tartja, hogy Magyarországgal mint európai uniós országgal lehetőségük van eszmecserére nemcsak a kétoldalú kapcsolatokról, hanem a világ és Európa helyzetéről is.