A kormány azért dolgozik, hogy Magyarországon az emberek biztonságban érezzék magukat.
Európában napról napra nő az emberek veszélyérzete, a magyar kormány pedig azért dolgozik, hogy Magyarországon nőjön az emberek biztonságérzete – mondta a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.