A Fővárosi Csatornázási Művek nyilvánosságra hozta, hogy a teljes nyári időszakban – június 1. és szeptember 3. között – összesen 23 alkalommal engedtek hígított szennyvizet a Dunába a Római-parton – szúrta ki a Metropol. Erről viszont DK-s polgármester, Kiss Lász...