Karácsony korábban többször is bejelentette, hogy kitűzték a szivárványos zászlót a Városházára, amikor a főváros ezzel köszöntötte a meleg büszkeség hónapját.
A főpolgármester szerint a fővárosban mindenki otthon érezheti magát, függetlenül attól, hogy kit szeret.