A magyar külügyminiszter a földgázellátás fenntartásáról tárgyal az orosz fővárosban. “Alexander Novak miniszterelnök-helyettessel súlyos kérdések szerepelnek ma napirenden: a hazánk földgázellátását biztosító Török Áramlat vezeték fizikai és műszaki biztonsága, a...
Moszkvába utazott!
/posztok.hu











