Hann Endre nemcsak hárommillió forintot, bocsánatkérést és az ElkXrtuk című alkotás betiltását kezdeményezte, hanem azt is, hogy a Megafilm Kft. ne készíthessen róla filmet a jövőben – számolt be lapunknak Kálomista Gábor filmproducer a Median közvélemény-kutató vezetője által indított per jelenlegi állásáról. Az időközben a mozikba került Blokád című film sem kerülte el a baloldali támadásokat, a Mandiner információi szerint ugyanis Óbuda DK-s polgármestere betiltotta az alkotás vetítését a helyi, önkormányzati tulajdonú moziban. Mindezt viszont az állítólagos szervező polgári kör vezetője tagadja.
/posztok.hu


👇🇭

️🤾👇




