A közgyűlés Fidesz frakciója arra kéri Pécs balliberális polgármesterét, hogy ha már a tömegközlekedés jelenét sikeresen tönkretette, legalább a múltját ne tapossa el.
10 éve került Pécs sétálóutcájába az a villamos, melyhez hasonló a hatvanas években járt a belvárosban.