Az épületharcászatot gyakorolták a Nemzeti Közszolgálati Egyetem honvéd tisztjelöltjei Újdörögdön, a katonai körökben csak romvárosként emlegetett gyakorlótéren.
Az, hogy egy olyan ember intézte a frissen kihelyezett, külföldről fizetett háborúpárti plakátkampányt, akit korábban Gyurcsányék fizettek, a dollárbaloldalon sajnos már lassan elvárásnak tekinthető..…
"Áldom szent neved, ha éppen minden rendben megy Ha napfényes az életem, áldom nevedet Áldom szent neved a szenvedések útján is Bár könnyek között áldozom, áldom nevedet"