Szeged-Veszprém férfi kézilabda rangadó végén bömböl a Bella Ciao! kommunista mozgalmi dal a csarnokban...
Az, hogy egy olyan ember intézte a frissen kihelyezett, külföldről fizetett háborúpárti plakátkampányt, akit korábban Gyurcsányék fizettek, a dollárbaloldalon sajnos már lassan elvárásnak tekinthető...
/posztok.hu

De van létránk. 
️


