Országszerte szirénapróba lesz augusztus 1-jén, hétfőn!
️
Hétfőn délelőtt 11 órától a lakossági riasztó rendszer (MoLaRi) csökkentett üzemű, úgynevezett „morgató” próbájára kerül sor
️.
Részletes…
Ismét egy jeles évforduló jött el az MH 86. Szolnok Helikopter Bázis életében, ez a páratlan ünnep egy páros számhoz és egy névhez kötődik: Molnár István törzszászlós négy évtizede szolgál helikopter fedélzeten. Az eltöltött 40 év alatt mentett embereket katasztrófa helyzetekben, oltott tüzeket, részt vett dunai, tiszai árvízi, illetve vörösiszap elleni védekezésben is, tett helyére megannyi homokzsákot. Három külszolgálatát Afganisztánban teljesítette, Shindandban és Kabulban. A háborúban, háborús környezetben végzett feladat pedig nem más, mint vizsga az addig tanultakból.
Molnár István törzszászlós oktató-berepülő fedélzeti szerelő, 3627 óra repült idővel MI-8/17/171 típusokon.
Az MH 86. Szolnok Helikopter Bázis nevében büszkén gratulálunk kollégánknak, bajtársunknak!
További érdekességeket és a teljes cikket elolvashatjátok a Honvéd Altiszti folyóirat 2022/3. számának hasábjain, a 40 éve(m) a fedélzeten című cikkben.
Szöveg: Barna Róbert tzls.
Fotó: Molnár István tzls.
#mh89szolnokhelikopterbazis #magyarhonvédség #militaryaircraft #hungaryanairforce
Országszerte szirénapróba lesz augusztus 1-jén, hétfőn!
️
Hétfőn délelőtt 11 órától a lakossági riasztó rendszer (MoLaRi) csökkentett üzemű, úgynevezett „morgató” próbájára kerül sor
️.
Részletes…
Gyurcsány ma még nem írta ki, hogy készül!
Reméljük minden rendben… 🥺
A 444 és szakértői odaadnák nektek fullba a 700-800 forintos benzinárat.
Persze pontosan tudják, hogy egy ilyen hirtelen átállásba belerokkannna az ország, és káosz törne ki, élelmiszer és szolgaltatás…
50 km/h = "száguldás".

Soproni Tamás Momentumos polgármester leteszi élete fő művét, és 30 km/h-ban korlátozza a teljes Erzsébetváros forgalmát. A Telex.hués a G7 amik "nem propagandalapok" hosszú…
Az elég komoly országimázs, hogy 3 napja Magyarországról, a Hungaroringről és a hazai Forma1-es futamról beszél a világ.
Büszke magyar vagyok!
Ha több gondolkodó európai politikus lenne, a magyar kormányfő felvetései is termékenyebb…
Elvtársak, van fegyverük!
️