50 km/h = "száguldás".

Soproni Tamás Momentumos polgármester leteszi élete fő művét, és 30 km/h-ban korlátozza a teljes Erzsébetváros forgalmát. A Telex.hu és a G7 amik "nem propagandalapok" hosszú cikkben támasztják alá Soproni úr ötletét.
️Nyugi, nem kell irigykedni, hamarosan EGÉSZ BUDAPESTEN bevezetik, már ahol nem lesz lezárva a forgalom elől az út.
Persze ez az ötlet SEM saját, hanem "bezzegkülföldről" jött, ahol minden jobb és fejlettebb
Óh, hogy sietsz? Hát haver ez van....
/posztok.hu
Az elég komoly országimázs, hogy 3 napja Magyarországról, a Hungaroringről és a hazai Forma1-es futamról beszél a világ.
Büszke magyar vagyok!
️




