Innen indul a Tisza.
Innen indul a Tisza.
Jön a szivárványos televízió, jön az ukrán gabona, idő kérdése és a megszorítások és a migránsok is jönnek. Jó lesz ez.
Bravó!!!
Bravo tiszások
Ömlik a sz*r Magyarországra
Ötcsillagos apokalipszis: Zuckerberg és a techmilliárdosok luxusbunkerekkel készülnek a világvégére
A világ leggazdagabb emberei egyre nagyobb összegeket költenek elszigetelt luxusbunkerek és…
Mindhárman anyaegyesületükhöz, az Újpesethez és a Honvédhoz kerülnek. 
A Bild arról számolt be, Vincent Kompany vasárnap otthon felejtette a „salátástálat”, miközben arra készült a csapatával, hogy a Marienplatzon a szurkolókkal együtt megünneplik a bajnoki címet.…