A Bild arról számolt be, Vincent Kompany vasárnap otthon felejtette a „salátástálat”, miközben arra készült a csapatával, hogy a Marienplatzon a szurkolókkal együtt megünneplik a bajnoki címet. 


Kompany felhívta a feleségét, Carlát, aki autóval a helyszínre vitte a trófeát. A központhoz érve a rendőrök már nem engedhették őt tovább kocsival, így kénytelenek voltak ők rohanni a serleggel.
🏃🙏
A kupa szerencsére odaért időben.
👏🇩
/posztok.hu







