A NIF és a város önkormányzatának közös projektjében a vasúti híd és a vágányok már elkészültek, az alattuk található aluljárón, illetve az azon keresztül vezető úton pedig jelenleg is dolgoznak.

A hídon a vasúti közlekedés szempontjából fontos Budapest-Hegyeshalom vasútvonal halad át, mely alatt a beruházásban átvezetik a Bánhida és Sárberek összekötését lehetővé tevő utat.

#NIF #AHídZrt #Tatabánya #hídépítés #útépítés #aluljáró #vasútfejlesztés #magyarépítők #regon

Nem lehet elégszer hangsúlyozni, mi mégis igyekszünk: mindig készíts biztonsági mentést! ☝

Indulás előtt, érkezés után, egy esős szombaton vagy egy álmatlan éjjelen. Lényeg, hogy rendszeresen ments,…

🏳️‍⚧️ Az iskolákban nincs helyük transzvesztitáknak!

🧔‍️ „Az Egyesült Államokban és az Egyesült Királyságban a hosszúhajú, felcicomázott, mocskos szájú, női ruhába öltözött fickók már nem csak a…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média