Üzenjük a liberálisoknak
Fake news alert!
A balliberális Azonnali megírta, hogy meg nem erősített forrásaik szerint hétfőtől szabadságra megy Orbán Viktor.
A jelek szerint a Azonnalinál nem nagyon tájékozódnak, ugyanis már régóta ismert tény, hogy a miniszterelnök jövő héten is dolgozik, például az Egyesült Államokba utazik csütörtökön, ahol a világ legnagyobb konzervatív rendezvényén tart majd előadást.
/posztok.hu

️


Honnan lehet tudni, hogy Szijjártó Péter beszéde nagyszerű volt?
A teletext abba tud csak belekötni, hogy rövidnadrágban volt.
Írják ezt az ízléstelenek.


Szováthy Kinga/