Azahriah egyrészt egy buta gyerek, másrészt a zenéje is szar, legalábbis az én ízlésem nem veszi be, harmadrészt nagy az arca. Negyedrészt én nem tudom, ki hová meg tavasszal, ő például valószínűleg…
Szívemből szólt Szilvay Gergely
Azahriah egyrészt egy buta gyerek, másrészt a zenéje is szar, legalábbis az én ízlésem nem veszi be, harmadrészt nagy az arca. Negyedrészt…
/posztok.hu

Ismét hazudott a Peti!
BRÉKING!
GAZember a Napraforgók között
Fogadjátok szeretettel!
Ennyire jól állunk?
️
