Láncreakció | HírTV | minden hétköznap 12:30
Azahriah egyrészt egy buta gyerek, másrészt a zenéje is szar, legalábbis az én ízlésem nem veszi be, harmadrészt nagy az arca. Negyedrészt én nem tudom, ki hová meg tavasszal, ő például valószínűleg koncertezni, de azt gondolom, a Bors is ugyanúgy kapható lesz, és ugyanazok fogják írni. A jobboldaliak is maradnak, ha kell, borotválkoznak. A hajszérumban nem vagyok biztos.
Láncreakció | HírTV | minden hétköznap 12:30
Ismét hazudott a Peti!
BRÉKING!
Kijött egy új dal Petiről, a címe:
GAZember a Napraforgók között
Fogadjátok szeretettel!
Ennyire jól állunk?
mi van, ha NINCS 2/3?!
Bács-Kiskunban is előnyben a Fidesz, újabb belső mérések jutottak el az Indexhez
☝️☝️☝️Hoppá: Nagyon meglepőt mondtak Magyarországról a szigetesek!
️
️
️ Míg korábban a liberális irányt képviselő Szigeten döntő többségben abszolút megértően beszéltek az illegális bevándorlásról,…
van, hogy egy bizonyos közeg nem kedvel. fütyörészve tovább kell lépni, nem befeszülni, Azi.
ezek szerint ‘23-ban is volt ilyen, aztán ‘24-ben sem számított a győzelemben? NAHÁT!