Komolyan mondom, minden nőnek elment az esze odaát?????
Horvát kari
Komolyan mondom, minden nőnek elment az esze odaát?????
Szuper írás Bütyökről és idősebb rajongójáról
Az ünnepek miatt, illetve mert lassan 15 éve személyesen is ismerem Szily Nórát, igyekszem önmagamhoz képest is…
Érthető, ugye?


Durva…
Egyes nyugat-európai országokban már szinte szitokszó emlegetni a karácsonyt
A videót én is találtam, de egyetértek a mondanivalójával