Érthető, ugye?
WEBER ELSZABADULT!
HÚSDARALÓBA küldené a FIATALOKAT!
Érthető, ugye?


Durva…
Egyes nyugat-európai országokban már szinte szitokszó emlegetni a karácsonyt
A videót én is találtam, de egyetértek a mondanivalójával
Milyen könyvek inspirálják most az Oeconomus elemzőit?
Az ünnepi időszak kiváló alkalom az elmélyülésre és az olvasásra, amikor végre több idő jut a gondolatok rendezésére és új nézőpontok…
Sokan szeretnék ezt.