Budapest ma bármely pontjára nézünk sebeket látunk. Szemét, kosz, hajléktalanság, pedig milyen csodálatos, ragyogó város lehetne.
Karácsony Gergely rossz gazdája Budapestnek, ehhez más bizonyíték nem…
Az amerikai baloldal nehezen dolgozza fel a USAID beszántását. Mike Johnson házelnök kitálalt, hogy mit kér az amerikai baloldal azért, hogy végre megszülessen a költségvetési megállapodás a republikánusokkal.
A USAID már lényegében nincs, de több tízmillió dollár értékben visszahoznának szélsőbalos woke programokat:
$24,6 millió klímaellenálló képesség fejlesztésére Hondurasban.
$13,4 millió civil aktivizmusra Zimbabwében. Ilyen címszó alatt nálunk is tömték a balos szervezeteket USAID pénzekkel.
$3,9 millió "LMBTQI+ demokrácia támogatásra" a Balkánon.
$2,9 millió "sivatagi sáskaírtásra" Afrikában.
$2 millió "feminista demokráciaelvek szervezésére" Afrikában.
A Tisza szigetek biodiverzitásának támogatása valamiért most nem jutott az eszükbe! 
Budapest ma bármely pontjára nézünk sebeket látunk. Szemét, kosz, hajléktalanság, pedig milyen csodálatos, ragyogó város lehetne.
Karácsony Gergely rossz gazdája Budapestnek, ehhez más bizonyíték nem…
Újabb közösség formálódik a fiatalok erejéből!
Megalakult a Kékcsei Fidelitas csoport, melynek elnöke Kropok Emőke lett.
👏 Külön öröm, hogy Szekeres Katalin polgármester asszony is részt vett az…
Korán indult a nap Gazdagréten, fiatalos csapattal gyűjtjük az aláírásokat. 
Állîtsuk meg együtt Brüsszel háborús terveit!
Megígértük, megcsináltuk. Három éve arról posztoltam, hogy három év múlva 750 ezer forint fölött lesz a pedagógus átlagbér. 830 ezer lett, maradhat?
️Ha az EU meg akarja őrizni jóléti modelljét, akkor vissza kell szereznie gazdasági erejét
A V4-et újra be kell indítani
Orbán Balázs
Az olasz miniszterelnök-helyettes, a szlovák kormányfő és a szerb elnök is támogatásáról biztosította a budapesti békecsúcsot.
Link a kommentben:
Ha ránézünk az európai politikai térképre, akkor egyetlen ország van, amely következetesen és mindig békepárti volt:
Magyarország.
️ Donald Trump amerikai elnök:
"A vezető, akit kedvelünk. Szeretjük Orbán Viktort. Ő (Putyin) is kedveli őt, én is kedvelem őt. Ez egy olyan ország, ami egy biztonságos ország... Nagyon jó munkát…