Újabb közösség formálódik a fiatalok erejéből!
Megalakult a Kékcsei Fidelitas csoport, melynek elnöke Kropok Emőke lett.
👏 Külön öröm, hogy Szekeres Katalin polgármester asszony is részt vett az…
Budapest ma bármely pontjára nézünk sebeket látunk. Szemét, kosz, hajléktalanság, pedig milyen csodálatos, ragyogó város lehetne.
Karácsony Gergely rossz gazdája Budapestnek, ehhez más bizonyíték nem kell, mint egy séta a városban.
Ennek fényében egészen felfoghatatlan a Tisza terve, miszerint megszüntetné a kerületeket. A kerületek jó munkát végeznek, gyakran ők látják el a főváros feladatait is. Belegondolni is borzalmas mi lenne a várossal, ha mindenhol, mindenről Karácsony "gondoskodna"...
Újabb közösség formálódik a fiatalok erejéből!
Megalakult a Kékcsei Fidelitas csoport, melynek elnöke Kropok Emőke lett.
👏 Külön öröm, hogy Szekeres Katalin polgármester asszony is részt vett az…
Korán indult a nap Gazdagréten, fiatalos csapattal gyűjtjük az aláírásokat. 
Állîtsuk meg együtt Brüsszel háborús terveit!
Megígértük, megcsináltuk. Három éve arról posztoltam, hogy három év múlva 750 ezer forint fölött lesz a pedagógus átlagbér. 830 ezer lett, maradhat?
️Ha az EU meg akarja őrizni jóléti modelljét, akkor vissza kell szereznie gazdasági erejét
A V4-et újra be kell indítani
Orbán Balázs
Az olasz miniszterelnök-helyettes, a szlovák kormányfő és a szerb elnök is támogatásáról biztosította a budapesti békecsúcsot.
Link a kommentben:
Ha ránézünk az európai politikai térképre, akkor egyetlen ország van, amely következetesen és mindig békepárti volt:
Magyarország.
️ Donald Trump amerikai elnök:
"A vezető, akit kedvelünk. Szeretjük Orbán Viktort. Ő (Putyin) is kedveli őt, én is kedvelem őt. Ez egy olyan ország, ami egy biztonságos ország... Nagyon jó munkát…
A csepeliek sem akarják, hogy a pénzüket és a fiaikat Ukrajna érdekében a háborúba küldjék.
Gyűlnek a béke melletti és a háborús tervek elleni aláírások.
Csak a béke! Csak a Fidesz!