Peti, már megint hazudtál! 
A Tisza másfélszeresére vagy akár duplájára emelné a személyi jövedelemadót.
15 százalék helyett 22% vagy akár 33% lehet az SZJA.
A családi adókedvezményt "szűkítenék"!
Ezt a javaslatot Tisza szakértői csapata készítette.
Ez egy családellenes és munka-ellenes terv. Mi azért vezettük be és növeljük a családi adókedvezményt, hogy könnyebb legyen a gyerekvállalás és csökkentsük a szülők terheit. Azért vezettük be az egykulcsos SZJA-t, hogy aki többet dolgozik, az többet is kereshessen.
A progresszív adózás, a családok megszorítása nagyon rossz ötlet. Ezt tették a szocialista-liberális kormányok. Az eredmény pedig hatalmas munkanélküliség és válságba kerülő családok.
Nem kérünk belőle!
/posztok.hu


Megerősítést és szellemi iránytűt jelentettek számunkra azok a szavak, amelyeket Őszentsége XIV. Leó pápa intézett hozzánk – a világ minden tájáról…


Folytatjuk!
️
A Financial Times arról számolt be, hogy a magas megélhetési költségek miatt a nyugati országokban a gyermekvállalás sokak számára egyre inkább luxusnak számít.
Bizonyítsd be, hogy nem probléma a pártstruktúra…

