A magyarok és ukránok mellett harmadik országok állampolgárai is érkeznek Ukrajnából, akiknek mi segítünk, hogy hazatérhessenek családjaikhoz.
Úgy látom néhányan már kezdik érteni…
#hajráfradi #balrakanyarodnitilos #sohatöbbébaloldal #mivagyunkaferencváros #KubatovGábor
A magyarok és ukránok mellett harmadik országok állampolgárai is érkeznek Ukrajnából, akiknek mi segítünk, hogy hazatérhessenek családjaikhoz.
10 nap múlva Békemenet!
Találkozzunk minél többen és mutassuk meg, hogy összetartozunk!
Hajrá, Jászság!
Hajrá, magyarok! 
Együtt a Jászság 
️Újbuda segít a bajban
️
Köszönöm a kerületben élők összefogását, hogy az orosz-ukrán háború menekültjeinek felajánlott adományaikkal rengeteg bajba jutott…
👉 24 órában működővé tettük a magyar-ukrán határátkelőhelyeket a menekültek gördülékeny átjutása érdekében.
👉 A határátkelőhelyeken a menekültek beléptetését a Rendőrség végzi, akik ott vannak a…
Köszönjük a karitatív szervezetek és az önkénteseik áldozatos munkáját! 
️Ezért nem küldünk katonákat és fegyvereket Ukrajnába!
Menekült kárpátaljaiakkal beszélgettem Zsámbékon.
Gyurcsányra, Márki-Zayra és a baloldalra nem lehet sem békeidőben, sem háborús időben számítani.
A baloldal számára még egy háborús időszakban is kizárólag csak a hatalom megszerzése a fontos.…
Váchartyánban körbevesznek jó barátok. Április 3-án mindenkire szükség lesz! 

Nem tévesztettük el a lépést, nem is fogjuk.
🟠Kedves követőim
️
🟠Már 25.000+ tagot számlál csapatunk
️
Megyünk tovább a határtalan magyar nemzetért és Dél-Budáért
️