10 nap múlva Békemenet!
Találkozzunk minél többen és mutassuk meg, hogy összetartozunk!
Hajrá, Jászság!
Hajrá, magyarok! 
Együtt a Jászság 
10 nap múlva Békemenet!
Találkozzunk minél többen és mutassuk meg, hogy összetartozunk!
Hajrá, Jászság!
Hajrá, magyarok! 
Együtt a Jászság 
️Újbuda segít a bajban
️
Köszönöm a kerületben élők összefogását, hogy az orosz-ukrán háború menekültjeinek felajánlott adományaikkal rengeteg bajba jutott…
👉 24 órában működővé tettük a magyar-ukrán határátkelőhelyeket a menekültek gördülékeny átjutása érdekében.
👉 A határátkelőhelyeken a menekültek beléptetését a Rendőrség végzi, akik ott vannak a…
Köszönjük a karitatív szervezetek és az önkénteseik áldozatos munkáját! 
️Ezért nem küldünk katonákat és fegyvereket Ukrajnába!
Menekült kárpátaljaiakkal beszélgettem Zsámbékon.
Gyurcsányra, Márki-Zayra és a baloldalra nem lehet sem békeidőben, sem háborús időben számítani.
A baloldal számára még egy háborús időszakban is kizárólag csak a hatalom megszerzése a fontos.…
Váchartyánban körbevesznek jó barátok. Április 3-án mindenkire szükség lesz! 

Nem tévesztettük el a lépést, nem is fogjuk.
🟠Kedves követőim
️
🟠Már 25.000+ tagot számlál csapatunk
️
Megyünk tovább a határtalan magyar nemzetért és Dél-Budáért
️
Mindenkinek segítünk!
Magyarország menedék 
