Karácsonyi vagy téli? Egyelőre adventi…
Miniszterelnöki interjú a Kossuth Rádión
A harmadik oltásokat tekintve száguldunk - az elmúlt két hétben az emberek biztonsága az oltásoknak köszönhetően jelentős mértékben nőtt.
Decemberben mindenkit meg fogunk keresni, akinek lejár a védettségi ideje.
Az omikron kapcsán egyelőre még bizonytalan minden, és a tudósok közt sincs konszenzus arról, hogy mennyire fertőz, milyen konkrét tünetei vannak, így jobb az óvatosság.
Saját gyerekeink nevelése ügyében megvan a véleményünk és ebbe sem az Európai Bizottság, sem a Velencei Bizottság nem szólhat bele. A kormány egyedül nem tudja megvédeni a magyarok érdekeit, ezért van szükség a népszavazásra.
Brüsszel azt szeretné, hogy a bevándorlás, energia-áremelés, és gyermeknevelési kérdésekben engedjen a kormány, de ez nem történik meg, ezért változást akarnak. Brüsszel zsarolásának viszont nincs ténybeli alapja.
/posztok.hu






