A Magyar Hadsereg olyan lelki ívre fog kerülni, amikor érdemes lesz magyar katonának állni.
A következő hónapok, talán évek nagy európai témája a megélhetés: az elszálló infláció, az energia ára, az energia elérhetősége, az életszínvonal megőrzése vagy csökkenése. Nem kivétel ez alól Franciaország sem, ahol már tavaly, a Covid után fellángoló áremelkedések nyomán elkezdett a kormányzat “rezsivédeni”, juttatásokat osztani, energiaárakat limitálni, sőt, még az energiapolitikát, különösen az atomenergia szerepét is átgondolni.
/posztok.hu

Sikeresek a szankciók!
Hannover az első német város, ahol lekapcsolták a meleg vizet a középületekben, miután az oroszok egyre kevesebb gázt küldenek.
️


