Fogy a gáz: a WWF kikutatta, hogy a németek TÚL MELEGEN mosnak. Jöhet az újabb szabályozás...
️
Putyinnak annyi: a német Hannoverben a középületekben, az uszodákban, a sportcsarnokokban és az edzőtermekben a továbbiakban csak hideg víz folyhat a csapokból.
/posztok.hu







