Totális kudarc a baloldali "tüntetés"!
_hatalmas_ tömeg a baloldal által szervezett ma esti tüntetésen!
️ lassan teljesen kifullad a bukott ellenzékiek gründolta _tiltakozáshullám_, nagyjából 100-an lehetnek ott.
vajon miért akarnak minden egyes alkalommal tízezrekkel kirontani?
/posztok.hu


️ NINCS ÚJ A NAP ALATT: tovább szervezik a bukott baloldal pártjai és politikusai a tüntetéseket!
Ma az eddigi legkevesebb, nagyjából 50-60 ember gyűlt össze a Margit hídnál. Olyan kevesen vannak,…







