Nagy a baj: újabb turbinát állított le a Gazprom, még kevesebb gázt kapnak a németek!
️ NINCS ÚJ A NAP ALATT: tovább szervezik a bukott baloldal pártjai és politikusai a tüntetéseket!
Ma az eddigi legkevesebb, nagyjából 50-60 ember gyűlt össze a Margit hídnál. Olyan kevesen vannak, hogy a járó kelők miatt nem is lehet őket pontosan beazonosítani.
👍 Teljesen egyértelművé vált: a magyar emberek továbbra is összetartanak és nem ülnek fel a baloldal hergelésének!
💪 Ez a beszéd!
Hajrá, magyarok!
/posztok.hu





Klári mostanában nagyon leadta.. Máskor több fantáziával hazudozott, hergelt és szított gyűlöletet..…




