It's about time Europe recognized migration as one of the main threats to the continent.
18 éves lett a balliberális Jobbik!
It's about time Europe recognized migration as one of the main threats to the continent.
Szia, Gelgő! Mennyire alkuképes a cucc? Csere érdekel? Van egy újpalotai panelem, beszámítod? Figyelj már, hrivnyát is elfogadsz? Számla nélkül lecsippentünk belőle?
Hamarosan jelenkezem egy videóval. Valamit meg kell beszélnünk.....
Jelen pillanatban ilyen helyzet uralkodik a belorusz-lengyel határon.
Álprobléma, igaz? Kapu kell, nem fal, ugye?
Az egész baloldal kussol,
amikor szembesítik őket azzal, hogy Európában energiaválság van,
nálunk meg rezsicsökkentés.
Most mondjátok, hogy
️erről is az Orbán tehet
️
Jakab szerint éhséglázadás lesz Magyarországon.
Van az már Peti. Hatalom-éhség - lázadás nálatok. 
Trianon után Magyarország Budapest központúvá vált. Megszűnt a hagyományos értelembe vett magyar vidék. De mégis mit jelent a vidéki Magyarország?
Jakab Péter is itt van nekünk: már éhséglázadást vizionál az országban. Csak jelzem, az ő miniszterlnök-jelöltje még a rezsicsökkentést is eltörölné. Na, amiatt lenne igazán lázadás!